LUPUS Serisi Akaryakıt Pompaları

CPU : Para & Litre Preseti, ATC, Satış Sırasında Debi Görebilme, LPG Sıcaklığını, Katsayısını ve Yoğunluğunu Görebilme, Elektronik Total Tutma, 7 Hane Elektromekanik Totalizer, Otomasyon?a Uyumlu, Acil Stop, Arızaları Tespit Etme ve Ekranda Kodlama, Servis Şifresi, Patron Şifresi

Keyboard : 15 butonlu Membran Tip

Metre : Half-effect sensör ve mikroişlemci ile donatılmış akıllı metre sayesinde her metre için ayrı ayrı kalibrasyon, arıza teşhisi yapmak mümkün olup, ortak veri yolu üzerinden merkezi işlemci ve diğer elektronik araçlarla haberleşmektedir.

Oransal valf : Geleneksel çift kademeli solenoid valflerin yerini alan oransal valf, akış hızını çok kademeli olarak kontrol ederek istenilen miktarların hassasiyet ve kontrolünü sağlar.

Tabanca ve Hortum : 3/4" Otomatik akaryakıt tabancası, 360 derece dönebilen mafsal sayesinde kolay kullanılır ve hortum kırılmaları engellenir.

Çalışma Koşulları : -30 / +80 ºC

Bağıl Nem : %95

Hassasiyet : ± 0,5 %    

EKRAN : İstenildiğinde son üç hanesi iptal edilebilen 10 haneli backlight display.    

     ELEKTRONİK ÜNİTE

Mepsan Elektronik Ar-Ge tarafından geliştirilen ünitemiz, programlanabilir ve kendini test ederek arızaları otomatik ekranda gösterme özelliğine sahip olup otomasyon sistemlerine uyumludur. Elektronik ünitemizin veri alış verişi RS 485 ile sağlanmaktadır. Elektrik kesintileri karşısında Ni-Cd pil korumalı display tüm bilgileri 72 saat boyunca ekranda gösterme özelliğine sahiptir. 170V ile 240V arası gerilimlerde sorunsuz olarak çalışabilmektedir. Mepsan Elektronik ünitesinin en büyük özelliği elektronik kalibrasyonlu olmasıdır. Akaryakıt pompamızın ölçüm hassasiyetini bir tuşa basarak ayarlayabilirsiniz. Bunun yanında elektronik ünitemiz 50.000 ? 100.000 ? 250.000 lt. sınırları aşıldığında ekranda otomatik olarak genel kontrollerin yapılması için uyarı verir.

    SANTRAFÜJ ÜNİTESİ

Hava ayırıcısı, ayarlanabilir by-pass valfi ve emiş filtresi entegre olarak dizayn edilmiş sessiz çalışan bir pompadır. Emiş bağlantısı 1 ½? flexible boru ile sağlanmaktadır. Standart olarak üretilen akaryakıt pompalarımızın verimi dakikada 45lt/dk olup ağır hizmet modellerimizde 90 lt/dk? ya çıkartılabilmektedir.

    TOTALİZÖR Üretmekte olduğumuz akarayakıt pompalarımızda elektronik totalizörün yanı sıra yedi haneli elektro mekanik totalizör bulunmaktadır.

Bayiliklerimiz

Bayilikler

blank
Prestij
Yüksek basınçlı yıkama makineleri imalatı yapmak için kurulmuştur. Devamı
blank
İstobal Araç Yıkama
Otomatik araç yıkama makineleri ve sistemleri, golf arabaları. Devamı
blank
Oto Torna.
Olarak sektöre damgamızı vurmanın haklı gururunu üzerimizde taşımaktayız. Devamı

Ana Bayilik

blank
Mepsan Petrol Cihazları
UNIMEP akaryakıt pompalarında, dünyada varolan en son teknolojik sistemleri kullanmaktadır.
Devamı

Akbank Piyasa Verileri

Piyasalarda Son Durum

İstatistik

Üyeler : 72683
İçerik : 70
Web Bağlantıları : 1
İçerik Tıklama Görünümü : 157698