Neden Proffiser?

Bu soru için en doğru cevap Proffiser kalite döngüsüdür. Bu sistem ilk projelendirilirken hedeflenen tek olgu kalite döngüsüydü.

Proffiser yapısal olarak, çağrı merkezli çalışan bir sistemdir. Müşterilerimizin güvenliği ve doğru hizmet verebilmek adına her türlü iletişim kayıt altına alınır. Çağrı merkezimize gelen çağrılar titizlikle incelenir ve kalite döngüsündeki yerine yerleştirilir.

image Call Center
Call Center

Call Center; müşteri şikayet ve taleplerini değerlendirmekten, teknik destek hizmetlerine, çağrı merkezini etkin bir satış ve pazarlama kanalı olarak konumlandırmaktan, müşterilerin nabzını tutmak için uygulanan anket ve araştırmalarına, sağlıklı ve güncel veri tabanı oluşturmaya ve veri tabanının birebir pazarlama kampanyalarında kullanılmasına kadar farklı pek çok hizmetlerle şekillendirilir.

image Arıza Tanımı
Arıza Tanımı

Çağrı merkezimize gelen çağrı eğer arıza tanımı içeren bir çağrı ise konusunda uzman ekiplerimiz arızayı inceler ve doğru tespitler neticesinde sisteme arıza kaydı yapılır. Sistem gelişmiş filitreleme ve analiz yapısıyla doğru personeli bu arıza için yönlendirir.

image İş Emri
İş Emri

Yönlendirilmiş arıza tanımları iş emri olarak personele gelir. En hızlı erişim ve en doğru kaynak paylaşımı ile arızaya yerinde müdahele edilir. İş emri sonuç bilgisi sisteme online olarak girilir ve yerinde fatura kesimi yapılır.

image Çözüm
Çözüm
Doğru tespit, doğru ekipman ve doğru zamanda arıza giderilir ve müşterilerimizde maximum memnuniyet sağlandığından emin olunur. İşte Proffiser kalite döngüsü müşterilerimize bunu vaad eder.

 

Bayiliklerimiz

Bayilikler

blank
Prestij
Yüksek basınçlı yıkama makineleri imalatı yapmak için kurulmuştur. Devamı
blank
İstobal Araç Yıkama
Otomatik araç yıkama makineleri ve sistemleri, golf arabaları. Devamı
blank
Oto Torna.
Olarak sektöre damgamızı vurmanın haklı gururunu üzerimizde taşımaktayız. Devamı

Ana Bayilik

blank
Mepsan Petrol Cihazları
UNIMEP akaryakıt pompalarında, dünyada varolan en son teknolojik sistemleri kullanmaktadır.
Devamı

Akbank Piyasa Verileri

Piyasalarda Son Durum

İstatistik

Üyeler : 72683
İçerik : 70
Web Bağlantıları : 1
İçerik Tıklama Görünümü : 157701