Call Center

Proffiser Call Center (Çağrı merkezi) müşterilerle firmalar arasında doğru iletişim döngüsünü kurar.

image Call Center
Call Center Çağrı Merkezi Müşteri İlişkileri Yönetimi

Bu döngü firma ve proje ihtiyaçları doğrultusunda; müşteri şikayet ve taleplerini değerlendirmekten, teknik destek hizmetlerine, çağrı merkezini etkin bir satış ve pazarlama kanalı olarak konumlandırmaktan, müşterilerin nabzını tutmak için uygulanan anket ve araştırmalarına, sağlıklı ve güncel veri tabanı oluşturmaya ve veri tabanının birebir pazarlama kampanyalarında kullanılmasına kadar farklı pek çok hizmetlerle şekillendirilir.


Proffiser Çağrı Merkezi Hizmetleri ile hedef kitlenize, doğru zamanda, doğru yerde ve doğru kanaldan ulaşarak en etkin iletişimi sağlamış olursunuz. Tüm iletişim kanallarını (web, mobil platform, wap, doğrudan postalama, fax) entegre bir şekilde kullanan Proffiser Çağrı Merkezi, esnek yapılanması ve proje bazlı planlamasıyla müşteri ilişkileri hedeflerinize en kısa sürede ulaşmanızı sağlar. Üstün teknoloji ve doğru süreç planlamasıyla operasyonel verimliliğinizi artırarak, maliyetlerinizi düşürmeye odaklı çalışır.

Proffiser Kalıcı İlişki/ Sadakat Programları kapsamında; rekabet koşullarındaki durumunuz ile hedef kitle beklenti analizleri yapılarak, firmanız ve müşterileriniz arasında karşılıklı faydalar ilişkisi yaratacak pazarlama fikirleri üretilmektedir. Projelerimizde doğru kişilere doğru kanallarla ve doğru mesajla iletişim kurmak, hedef kitleye uygun bir fayda paketi sunarak onları aktive etmek ve satın alıma yöneltmek esastır. Tüm müşteri bilgilerinin sağlıklı bir veritabanı ortamında takip edilerek sadık müşteriler için ileriye dönük satışları artırıcı (çapraz ve dikey satış) fikirler üretmek orta ve uzun vade hedefleridir. Kalıcı ilişki programları ile müşterinizi yakından tanımanız, onlarla yakın ilişki içinde olmanız ve onların sadakatini sağlayarak satışlarınızı artırmak mümkün olmaktadır.

Proffiser Çağrı Merkezi, farklı müşteri temas noktalarından gelen müşteri bilgilerini aynı veri tabanında birleştirerek, müşteriye ait tek bir resim oluşturmanızı sağlar, bu bilgileri sağlıklı ve güncel tutarak tüm pazarlama ve CRM planlarınızın temelini oluşturur.

Bayiliklerimiz

Bayilikler

blank
Prestij
Yüksek basınçlı yıkama makineleri imalatı yapmak için kurulmuştur. Devamı
blank
İstobal Araç Yıkama
Otomatik araç yıkama makineleri ve sistemleri, golf arabaları. Devamı
blank
Oto Torna.
Olarak sektöre damgamızı vurmanın haklı gururunu üzerimizde taşımaktayız. Devamı

Ana Bayilik

blank
Mepsan Petrol Cihazları
UNIMEP akaryakıt pompalarında, dünyada varolan en son teknolojik sistemleri kullanmaktadır.
Devamı

Akbank Piyasa Verileri

Piyasalarda Son Durum

İstatistik

Üyeler : 72683
İçerik : 70
Web Bağlantıları : 1
İçerik Tıklama Görünümü : 157700